Ekspertai pataria: kaip nesunkiai padidinti sandėlio darbuotojų atlyginimą? | Trevio

Ekspertai pataria: kaip nesunkiai padidinti sandėlio darbuotojų atlyginimą?

Ekspertai pataria kaip nesunkiai padidinti sandėlio darbuotojų atlyginimą.png

Darbo užmokesčio kėlimas yra vienas iš būdų palaikyti darbuotojų motyvaciją ir veiklos efektyvumą. Dėl šios priežasties įmonių vadovams neretai tenka pasukti galvas, kaip padidinti darbuotojų atlyginimus. Ekspertai teigia, jog, dirbantiems sandėliavimo ir logistikos srityse, šį klausimą išspręsti gali padėti kiemo valdymo sistema.

Apie tai, kaip veikia ši sistema ir kaip jos dėka pakelti atlyginimus sandėlio darbuotojams pasakoja tiekimo grandinės ir logistikos ekspertas Aidas Berškys.

Kiemo valdymo sistema – mažesni kaštai įmonei, didesni atlyginimai darbuotojams

Pasak A. Berškio, apie darbuotojų darbo užmokesčio didinimą verslai įprastai pradeda diskutuoti įmonei pradėjus generuoti didesnes pajamas arba sutaupius. Būtent kiemo valdymo sistemos dėka šiuos tikslus pasiekti tampa kur kas lengviau, kadangi įdiegus sistemą optimizuojama sandėlio darbuotojų ir krovimo rampų veikla, o visi darbai atliekami greičiau ir našiau.

„Mūsų atlikti skaičiavimai rodo, jog įdiegus kiemo valdymo platformą įmonėje, kurioje niekuomet nebuvo naudotos jokios planavimo sistemos, darbų sparta išauga net 40 proc. Tuo tarpu verslai, naudoję „Excel“ programą ar informaciją žymėję užrašų knygutėse, sutaupo apie 20-30 proc. darbo laiko. Taigi, įdiegus kiemo valdymo sistemą, sandėlio darbuotojai per trumpesnį laiką gali atlikti daugiau darbų, atitinkamai įmonėje yra generuojamos didesnes pajamos, dėl ko atsiranda galimybė darbuotojams pakelti atlyginimus“, – teigia A. Berškys.

Logistikos ekspertas atkreipia dėmesį, jog šiandien rinkoje galima rasti platų pasirinkimą įvairių platformų, gerinančių sandėlio darbuotojų darbo sąlygas, tačiau, jo nuomone, būtent kiemo valdymo sistema yra vienas paprasčiausių ir efektyviausių būtų pasiekti aukštesnį darbuotojų užmokestį.

„Žinoma, asmenys diegiantys sandėlio valdymo sistemas ko gero prieštarautų tokiai nuomonei, kadangi įdiegus šį konceptą išties galima pasiekti geriausių rezultatų. Visgi, pastarosios sistemos reikalauja didelių investicijų – jų kaina prasideda nuo 50 tūkst. eurų, tuo tarpu, pavyzdžiui, mūsų kuruojamos kiemo valdymo sistemos TREVIO WAREHOUSE kaina siekia vos keliasdešimt eurų per mėnesį“, – pastebi A. Berškys.

Didesnis atlyginimas – ne vienintelė kiemo valdymo sistemos nauda

Nors darbo užmokestis dažnai išskiriamas kaip prioritetinis veiksnys, skatinantis darbuotojų motyvaciją, tačiau pasauliniai motyvacijos darbe tyrimai ne pirmus metus demonstruoja, jog šis elementas yra svarbus, tačiau ne pats svarbiausias. A. Berškys taip pat atkreipia dėmesį, jog kiemo valdymo sistemų nauda neapsiriboja tik galimybe padidinti sandėlio darbuotojų uždarbį. Pastebėta, jog įmonėse dirbančiose su planavimo sistemomis darbas tampa kokybiškesnis, greičiau pasiekiami norimi tikslai bei atsiranda didesnis darbuotojų pasitenkinimas darbu.

„Sandėlio darbuotojams žinant, kada atvyks transportas, kada reikės iškrauti arba pakrauti prekes, galima planuoti darbus ir jiems pasiruošti iš anksto, neskubant ir nesinervinant. Taip gimsta geresnis įmonės mikroklimatas, sumažėja žmogiškųjų klaidų atsiradimo tikimybė, o dėl lengvai pasiekiamos skaitmeninės informacijos ginčai sprendžiami daug efektyviau“, – pasakoja A. Berškys.

Taip pat pastebėta, jog įdiegus kiemo valdymo sistemą gerėja ne tik vidinė įmonės atmosfera, bet ir bendras jos įvaizdis. Vežėjams sukuriant galimybę suplanuotu laiku iškrauti ir pakrauti krovinius, didėja tiek pasitikėjimas įmone, tiek pasitenkinimas jos veikla.

„Vežėjai neretai susiduria su problemomis, kai atvykus pakrauti arba iškrauti krovinio, tenka gaišti laiką ilgose eilėse. Dėl šios priežasties, derantis dėl kainos, patikimai ir punktualiai dirbančioms įmonėms vežėjai gali pasiūlyti žemesnes paslaugų kainas, kas taip pat prisideda prie mažesnių išlaidų ir sandėlio darbuotojų algų augimo“, – pastebi A. Berškys.

Efektyvi kiemo valdymo sistema – TREVIO WAREHOUSE

Norite padidinti efektyvumą ir sumažinti kaštus savo įmonėje? Susisiekite su TREVIO komanda, kurią sudaro daugiau nei 15 metų patirties logistikos, procesų valdymo, IT ir muitinės tarpininkavimo srityse sukaupę profesionalai.

Mūsų kiemo valdymo sistemos TREVIO WAREHOUSE dėka subalansuosite sandėlio procesų darbų planavimą – nuo transporto laiko rezervacijų pagal aiškias taisykles iki personalo ar reikalingos įrangos išankstinio resursų suplanavimo.

Kviečiame jungtis ČIA ir pradėti naudotis Trevio Warehouse sistema jau dabar, be jokių papildomų susitikimų, registracijų ar vaizdo konferencijų!

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.